ثبت سفارشات تلفنی
ارسال رایگان در تهران
امکان پرداخت در محل
ضمانت بازگشت کالا ۷روزه
تضمین اصالت کالا
 فروشگاه اینترنتی دیبابیوتی|DibaBeauty.com

فروشگاه اینترنتی دیبابیوتی عضوی از مجموعه فروشگاهای اینترنتی  شرکت "دیباگران تجارت الکترونیک پارسه"   است که پس از تجربه موفق دیبالنز  ، در سال 1394 فعالیت خود را در راستای فروش برندهای برتر محصولات بهداشتی و آرایشی آغاز کرده است. همانند دیبالنز، دیبابیوتی نیز تلاش دارد تا با استفاده از مزیت های تجارت الکترونیک امکان خریدی آگاهانه ، مطمین و آسان را برای مصرف کنندگان محصولات بهداشتی و آرایشی را در سراسر کشور فراهم اورد. به همین منظور دیبابیوتی مجموعه جامعی از اطلاعات مرتبط با محصولات خود شامل متن ، تصویر و فیلم را تهییه   و در وبسایت فروشگاه قرار داده تا خریداران محترم بتوانند با ارزیابی  بهتری نسبت به خرید محصولات مورد نظر خود اقدام نمایند. به علاوه ، مجموعه ای از مقالات مفید آرایشی و بهداشتی به طور منظم گرد آوری و ترجمه شده و از از طریق وبلاگ شرکت(دیبابلاگ) و شبکه های اجتماعی در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرارمی گیرد.
به منظور ایجاد حد اکثر اطمینان نسبت به صحت فرآیند  خریددر دیبابیوتی، کلیه سفارشات دیبابیوتی نیز از زمان ثبت تا زمان تایید دریافت مشتری از پشتیبانی کامل دیبابیوتی برخوردار خواهند بود. لازم به ذکر است کلیه محصولات ارایه شده در دیبابیوتی دارای  برچسب اصالت کالا و مجوز وزارت بهداشت می‌باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه فعالیتهای دیبابیوتی میتوانید به بخش سوالات متداول مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیریدکا�ا� ت�گرا� د�باب��ت�