ثبت سفارشات تلفنی
ارسال رایگان در تهران
امکان پرداخت در محل
ضمانت بازگشت کالا ۷روزه
تضمین اصالت کالا

تعویض و پس دادن خرید ها

 مشتریان عزیز می توانند در صورت لزوم  نسبت به پس دادن  یا تعویض  خرید های خود ظرف مدت ۷ روز کاری از زمان تحویل گرفتن سفارشات خود  اقدام نمایند. شرایط پس دادن و تعویض اجناس به شرح زیر می باشد 

۱- تعویض کالا۱.۱-تعویض کالا پیش از ارسال

 پس از ثبت سفارش در دیبابیوتی، مشتریان می توانند  پیش از  ارسال کالا سفارش خود را تغییر دهند یا لغو کنند. برای این منظور کافیست با شماره تماس فروشگاه ۲۲۸۹۹۹۱۶ -۰۲۱ تماس گرفته و با اعلام کد سفارش  خود  نسبت به تغییر یا لغو سفارش خود اقدام نمایند.

۱.۲-تعویض کالا پس از ارسال

درصورت  نیاز به تعویض کالا پس از ارسال،  مشتریان عزیز می توانند یک  سفارش خرید جدید ثبت نموده و  پس از دریافت سفارش جدید سفارش قبلی خود را به پیک شرکت تحویل دهند. تفاوت مبلغ دو سفارش در هنگام تحویل سفارش جدید تسویه خواهد شد.


۲- پس دادن کالا۲.۱- نحوه پس دادن کالا

مشتریان عزیز می توانند در صورت نیاز نسبت به پس دادن کالای خریداری شده تا مدت هفت روز از تحویل گرفتن آن اقدام نموده و  وجه  پرداختی  خود را دریافت نمایند.  برای این کارلازم است  فرم عودت کالا  که به همراه کالا برای شما ارسال می شود را  پر کرده و پس از امضای آن به همراه یک نسخه از فاکتور امضا شده فروش  به آدرس شرکت ارسال نمایید. در صورت استفاده از پست کد رهگیری مرسوله پستی  و در صورت استفاده از پیک شماره تماس پیک رابه فروشگاه  ایمیل نمایید.


  ۲.۲-شرایط پس دادن کالا

 -عدم تطابق مشخصات محصول ارسال شده با شخصات اعلام شده در سایت دیبابیوتی

 -انقضای تاریخ مصرف محصول ارسال شده

 -هرگونه نقص فیزیکی در محصول ارسال شده به گونه ای که آن را از شرایط قابل استفاده خارج کند

 
در صورت احراز هر یک از شرایط فوق هزینه عودت کالا بر عهده دیبابیوتی خواهد بود.

 علاوه بر این، در صورتی که مشتریان  عزیز به هر دلیل دیگری  اقدام به پس دادن کالای خریداری شده نمایند ، هزینه  عودت کالا به فروشگاه بر عهده خریدار می باشد.
کا�ا� ت�گرا� د�باب��ت�